• Головна
  • Тернопільський гурт «Фіра» покинув шоу «Х-фактор»
17:00, 1 листопада 2015 р.

Тернопільський гурт «Фіра» покинув шоу «Х-фактор»

Колоритний тернопільський гурт «Фіра» за крок від фінішної прямої покинули телепроект «Х-фактор».

В одинадцятому випуску шоу Х-фактор 6 - учасники подолали фінішну пряму і фінальний етап тренувального табору . Одинадцятий ефір шоу відкрила категорія  «Колективи», яка дісталася солісту гурту «Бумбокс»  Андрію Хливнюку

Першими перед суддями виступила група Sparkle . Дівчата виконали ліричну композицію , яка не залишила суддів байдужими. Наступними продемонстрували свої вокальні дані учасники групи «Фіра». Вони заспівали народну пісню «Кучери». Номер вийшов емоційним і колоритним . Однак після виступу останнього колективу EPOLETS – тернопільському гурту довелося покинути телепроект.

Хливнюку довелося дуже непросто - він ніяк не міг визначитися , кому їх колективів дати шанс пройти далі. У результаті Андрій поміняв групу Фіра на EPOLETS . Колектив Фіра покинув шоу, пишуть Тернополяни.

Не зважаючи на це тернополяни зізнались, що відчувають себе частиною Х-фактору. Для них це неймовірні емоції. Наприклад для солістки гурту Ірини участь у шоу нагадала пологовий будинок – де треба рано вставати і цілий день переживати, а для її чоловіка Сергія – армію.

#Тернопільський гурт "Фіра" #телепроект "Х-фактор"

Коментарі

Оголошення
live comments feed...