• Головна
  • Тернополянка перемогла в Дублінському марафоні з легкоатлетики
13:00, 3 листопада 2015 р.

Тернополянка перемогла в Дублінському марафоні з легкоатлетики

Традиційний, вже 36-тий щорічний Дублінський Марафон «Airtricity» провели у столиці Ірландії. Незважаючи на те, що погодні умови були не найкращими - дощ та вітер, - повідомляє Федерація легкої атлетики України, цього дня вийшли на старт більше 15 тисяч чоловік. Дистанція марафону становила 42 км 195 м.

Переможницею серед жінок стала українська спортсменка, наша землячка з Бережан Наталя Легонькова. Атлетка впевнено виграла з результатом 2 год 31 хв 08 сек, випередивши суперниць з Кенії та Ефіопії. При цьому Наталя змогла покращити своє особисте досягнення на 3 хв 44 сек. Додамо, що результат спортсменки 2:31.08 є олімпійським нормативом, а попереднє досягнення Наталі Легонькової було встановлене у квітні минулого року у Лінці (2:34.54).

 Перемогу серед чоловіків на 36-му Дублінському марафоні святкував спортсмен з Ефіопії Алему Гемечу, який фінішував з результатом 2:14:02.

Нагадаємо, що в 2013 році Наталя Легонькова виграла марафон у Белфасті (Північна Ірландія), і тоді вона була першою теж з особистим рекордом та рекордом траси. Раніше на рахунку у нашої землячки перемоги на змаганнях в Единбурзі (Шотландія), Бидгощі (Польща), Тулузі (Франція). А загалом, марафон у Дубліні став наразі десятим у кар’єрі Наталі.

#Тернопіль #легкоатлетка #Дублін #марафон

Коментарі

Оголошення
live comments feed...