• Головна
  • Тернопільським бійцям, які у зоні АТО, потрібні будматеріали та теплі речі
19:00, 4 листопада 2015 р.

Тернопільським бійцям, які у зоні АТО, потрібні будматеріали та теплі речі

Тернопільські волонтери Логістичного центру допомоги бійцям АТО встигли перепрофілюватися: від одного солдата – на підрозділи, від речей першої необхідності – на дороговартісні товари: автомобілі, генератори, оптику. 

Працювати – чим раз складніше, рівень матеріальної підтримки від людей впав, розповідають волонтери Логістичного центру допомоги бійцям АТО. Вони просять не розслаблятися, адже саме звичайні громадяни, а не чиновники, є рушійною силою волонтерства. На сьогодні, Логістичний центр перепрофілювався. Якщо раніше бійцям у зоні проведення АТО потрібно було, фактично, все, то сьогодні зусилля волонтерів спрямовані на певні цілі, передає ІНТБ

ТАРАС ГЕРМАН, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО: «Стараємося, власне, працювати по тих речах, які або в недостатній кількості, або зовсім не забезпечує армія, тобто очі нашого війська – це все волонтерські зусилля. Починаючи від якихось специфічних генераторів, тепловізорів, приборів нічного бачення, які на превеликий жаль до сьогоднішнього дня не йдуть на озброєння, а там, де йдуть, то стоять у сейфах, тому що – дуже дорогі штуки і їх, не дай Бог, солдат часом би не поламав».

 Українські військові через волонтерів отримують допомогу від діаспори з Америки. Це, зокрема, зимове взуття та форма. Не залишаються осторонь і українці в Італії.  Волонтери на місцях намагаються допомагати учасникам АТО та їхнім сім’ям не лише матеріально. Вони налагодили співпрацю з ляльковим і драматичним театрами.

ХРИСТИНА ФЕЦІЦА, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО: «Наприкінці минулого тижня до нас на Логістичний центр прийшов боєць 8-го полку хмельницького спецназу, і він каже: я приїхав у відпустку, оскільки дружина лікується зараз і я повинен бути з дитиною маленькою, чи у вас немає якихось розважальних для дітей заходів? І ми домовилися з ляльковим театром. Вони будуть нам надавати кілька квиточків у ляльковий театр і драмтеатр».

Після останньої поїздки в зону проведення АТО волонтери підсумували: військовим потрібні генератори, зарядні пристрої для автомобілів, оптика, а також будівельні матеріали для укріплення та утеплення бліндажів: бензопили, плівка, скоби, молотки, цвяхи, сокири і тому подібне. З речей бійці потребують флісових светрів, теплої білизни та шкарпеток.

БОГДАН КІНДІЙ, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО: «Держава наша так, як би і виконала своє завдання. Так сказати, візуально, немає до чого прицепитися. Так, дали форму, дали якісь там теплі кофти. Але, в принципі, як подивитися на складник цих кофт. Це – пластмаса».

Військовим також потрібні металеві коробки для медичних засобів, оскільки звичайні прогризають миші. Окрім того, бійці на Сході чекають дитячих малюнків. Вони їх зігрівають і нагадують про дім. Усе це охочі допомогти волонтерам можуть приносити в Логістичний центр, що на вулиці Збаразькій, 16.

#Тернопільські бійці #зона АТО #будматеріали та теплі речі

Коментарі

Оголошення
live comments feed...