• Головна
  • Тернопільська «Ватра» розробила серію унікальних вуличних світильників
09:30, 5 листопада 2015 р.

Тернопільська «Ватра» розробила серію унікальних вуличних світильників

Колектив Тернопільської світлотехнічної корпорації «Ватра» розробив серію унікальних вуличних світильників на сонячних батареях.

Такий світильник складається зі світлодіодного ліхтаря потужністю 25 Вт, 50 Вт, 100-ватного фотомодуля, 12-вольтового акумулятора ємністю 100 Аг, контролера заряду, а також системи кріплень і зберігання обладнання для монтажу на практично будь-який стовп або стіну.

Система незалежних кріплень фотомодуля, світлодіодного світильника, боксу для акумулятора і контролера дозволяє вільно орієнтувати елементи і розміщувати їх на будь-якій висоті. Фотомодуль може бути легко зорієнтований максимально на південь, а регульоване по вертикалі кріплення дозволить без зусиль змінювати кут нахилу в залежності від пори року, – зазначив заступник гендиректора ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра» Ярослав Вовк.

Сонячні панелі прості у монтажі, захищені водонепроникною оболонкою, що дозволяє їм працювати за будь-яких погодних умов терміном до 25 років, пише Номер один.

Світлодіодний ліхтар можна спрямовувати у будь-який бік і підняти на будь-яку висоту для досягнення потрібної освітлюваної площі. Оптимальна висота встановлення ліхтаря – 4-6 метрів.

Міцний сталевий антивандальний бокс замикається на замок і надійно захистить обладнання від хуліганів і негоди.

Час роботи світильника вночі – від 3 до 12 годин. Світильник вміє самостійно розпізнавати день і ніч. Підтримується декілька режимів роботи за часом - від автоматичного включення на всю ніч, до вимикання через встановлений час після заходу сонця і включення за встановлений час до сходу.

#Тернопільська "Ватра" #вуличні світильники #сонячні батареї

Коментарі

Оголошення
live comments feed...