• Головна
  • На Тернопільщині чоловік потрапив в лікарню через опеньки
16:30, 5 листопада 2015 р.

На Тернопільщині чоловік потрапив в лікарню через опеньки

4 жовтня о 20:20 в Збаразьку центральну районну клінічну лікарню з діагнозом «Харчове отруєння грибами опеньками» шпиталізовано жителя села Залужжя громадянина 1992 року народження.

У ДСНС в Тернопільській області наголошують, що для запобігання отруєння грибами Служба порятунку «101» рекомендує правила поведінки під час збирання та вживання грибів:

• Передусім, збирайте лише ті гриби, про які добре знаєте, що вони їстівні.
• Не порівнюйте зібрані чи придбані гриби із зображеннями в різних довідниках, – вони не завжди відповідають дійсності.
• Не куштуйте сирі гриби на смак. Ще раз перевірте вдома гриби, особливо ті, які зібрали діти. Усі сумнівні викидайте.
• Гриби підлягають кулінарній обробці в день збору, інакше в них утворюється трупна отрута.
• При обробці кип’ятіть гриби у воді 7-10 хв., після чого відвар злийте. Лише тоді їх можна варити або смажити.
• У жодному разі не пригощайте грибами дітей, літніх людей та вагітних жінок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #отруєння #гриби
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення