• Головна
  • Бюджет Тернополя перевиконано майже 80 мільйонів гривень
12:00, 6 листопада 2015 р.

Бюджет Тернополя перевиконано майже 80 мільйонів гривень

За результатами дев’яти місяців цього року бюджет Тернополя перевиконано на 76 мільйонів гривень. Фінансисти міськради розраховували отримати за січень-вересень 815,4 мільйона доходів, а фактично у міську казну надійшло 891,4 мільйона гривень.

Про це під час чергового засідання виконкому розповіла Надія Кучер, начальник фінансового управління міськради.

Бюджет формується із доходів загального та спеціального фондів. 54,3 відсотки доходів або 457,4 мільйона гривень до загального фонду надійшло за рахунок трансфертів з державного бюджету. Це гроші, які йдуть на соціальні виплати населенню, галузь освіти та охорони здоров’я. Загальний фонд формується також за рахунок різних податків.

– Загальний фонд формувався за рахунок податку на доходи фізичних осіб, який склав 201,7 мільйона гривень, – зазначила Надія Кучер. З податку на майно надійшло 51,5 мільйона, з єдиного податку – 50, 4 мільйона, плати за землю – 43,5 мільйона, податку на нерухоме майно відмінне від земельного податку – 5,8 мільйона, транспортного податку – 2,2 мільйона.

Доходи спеціального фонду, за словами Надії Кучер, виконані на 170,2%: при плані 28,9 мільйона до бюджету  надійшло 49,3 мільйона. Доходи бюджету розвитку також перевиконані: при плані у 8,8 мільйона надійшло 14,4 мільйона гривень.

Кошти, що надійшли у міську казну повністю направлені на фінансування різних галузей міста. За 9 місяців витрачено 817,7 мільйона гривень, повідомляє ЗЗ.

– За рахунок отриманих коштів ми профінансували освіту на 249,4 мільйона, медицину – на 127,8 і культуру – на 26,6 мільйона, – говорить Надія Кучер. – На утримання житлово-комунального господарства витрачено 104,9 мільйона гривень. Зі всіх коштів, які надійшли до бюджету 255,2 мільйона гривень пішло на виплату зарплати і 42,3 – на енергоносії. Упродовж дев’яти місяців шість разів вносились зміни до бюджету. У результаті лише на виплату зарплати було направлено додатково 32,4 мільйона гривень, з них – 26 мільйонів на делеговані повноваження, тобто освіту і охорону здоров’я.

Виконання бюджету за дев’ять місяців також розглянуть на найближчій сесії міської ради. За попередньою інформацією вона має відбутися наступного тижня.

#Тернопіль #перевиконання бюджету

Коментарі

Оголошення
live comments feed...