• Головна
  • Сервіс Приват24 збирає дисконтні картки в iPhone
14:45, 6 листопада 2015 р.

Сервіс Приват24 збирає дисконтні картки в iPhone

Українські користувачі iPhone тепер зможуть зберігати свої дисконтні картки не в гаманцях і сумках, а в смартфоні. Як повідомили в ПриватБанку, в оновленій ​​версії додатка Приват24 з’явилася нова функція – зберігання дисконтних карток торгових мереж.

За її допомогою всі дисконтні картки можна перевести в цифровий вигляд і користуватися ними просто з iPhone. У гаманець Приват24 можна безкоштовно додати будь-яку кількість дисконтних карток зі штрихкодом.

Щоб додати дисконтну картку, потрібно зайти в розділ «Дисконти», вибрати постачальника послуг або додати нового, після чого відсканувати QR-код або штрихкод дисконтної картки за допомогою камери смартфону. Якщо на картці немає штрихкоду, додати в Приват24 її можна вручну, увівши цифровий код картки.

Штрихкоди дисконтних карток у Приват24 без проблем скануються на відповідних пристроях у касах магазинів. Якщо ж деякі магазини eще використовують застарілі технології (лазерні або планшетні сканери), номер дисконтної картки клієнта на касі можна легко ввести вручну.

Усього за два тижні роботи аналогічної функції в Приват24 для Android користувачі додали у свої електронні гаманці понад 120 тисяч дисконтних карток. Мобільний банк Приват24 є абсолютним лідером серед банківських платіжних додатків на території України та пострадянського простору – на 1 листопада його встановили понад 4,3 млн користувачів смартфонів.

#Приват24 збирає дисконтні картки

Коментарі

Оголошення
live comments feed...