• Головна
  • Єврейська громада Тернополя не дала місцевій владі надурити посла Ізраїля
17:30, 6 листопада 2015 р.

Єврейська громада Тернополя не дала місцевій владі надурити посла Ізраїля

Сьогодні відбулась зустріч Надзвичайного та Повноважного посла Держави Ізраїль в Україні Й. В. Еліава Бєлоцерковські з керівництвом Тернопільської області.

Він відповідає за розвиток економічних і культурних зв'язків між двома державами і приїхав, аби вивчити економічну потугу Тернопільщини, можливості вкладання в область інвестицій.

Голова ОДА Степан Барна запропонував іноземному послу безліч варіантів вкладання коштів.

"Нас цікавлять інвестиційні проекти, спрямовані на розвиток економіки, будемо вдячні за вашу зацікавленість у реалізації інвестиційних проектів у сфері медицини, сільського господарства, освіти, туризму", – сказав Барна.

Деякий дисонанс у зустріч вніс голова єврейської общини Тернопільщини Ігор Бензерук (Кацнер). Перед послом він висловив обурення нещирістю місцевих чиновників, повідомляє Терен.

"Не все так добре для євреїв, як тут говорять, - заявив Ігор Бензерук. - Єврейська громада мусить проводити зібрання на околицях міста, бо наше приміщення на Острозького нам не належить. Ви, пане посол, можете подивитись, як живе єврейська община на Тернопільщині. Скажу, що стан її надзвичайно поганий".

Степан Барна, загладжуючи незручність, запевнив ізраїльського посла, що цю ситуацію влада вивчить і виправить недоліки, якщо вони є.

#посол

Коментарі

Оголошення
live comments feed...