• Головна
  • Тернополянам нагадають про пожертви для кладовищ на квитанціях за комунальні послуги
15:30, 11 листопада 2015 р.

Тернополянам нагадають про пожертви для кладовищ на квитанціях за комунальні послуги

Таку пропозицію вніс мер Тернополя Сергій Надал на останньому засіданні виконавчого комітету.

– У Тернополі проживає 220 тисяч людей, а благодійних внесків на утримання місць поховань збирають щороку близько 10 тис. грн. Хоча вже багато років тернополянам наголошують, що гривня на рік, яку просять кожного перераховувати, – це не така вже й велика сума, а піде вона на впорядкування кладовищ міста, – пояснює Сергій Надал.

Тож Сергій Віталійович пропонує нагадування про цей благодійний внесок друкувати на квитанціях за комунальні платежі. Воно буде виключно у формі прохання, адже платіж є добровільним, пише Номер один. На думку міського голови, гривня з кожного тернополянина ситуації на міських цвинтарях значно не покращить, але якщо кожен дасть на цю потребу 5 грн. на рік, то питання зрушиться з місця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #впорядкування кладовищ #платіжки за компослуги
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення