• Головна
  • Крадіжка чи вандалізм: у Тернополі діти залишились без гойдалок (фото)
17:00, 15 листопада 2015 р.

Крадіжка чи вандалізм: у Тернополі діти залишились без гойдалок (фото)

У п’яти метрах від будинку невідомі в прямому сенсі обікрали дітей. Малеча залишилась без гойдалок та інших функціональних речей дитячого майданчика.

Очевидно, кажуть люди, трапилось це вночі. Коли ж батьки разом із дітьми вийшли в двір, що на вул. Карпенка, 4, було не до сміху – металеві конструкції, з яких були виготовлені гойдалки та драбинка, зрізали, пише сайт Тернополяни.

Крадіжка чи вандалізм: у Тернополі діти залишились без гойдалок (фото) (фото) - фото 1

Крадіжка чи вандалізм: у Тернополі діти залишились без гойдалок (фото) (фото) - фото 1

Фото із «залишками» дитмайданчика очевидці опублікували у спільноті «Від Тарнополя до Тернополя».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Крадіжка чи вандалізм #Тернопіль #діти #гойдалки
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення