
10:10, 19 листопада 2015 р.
Як на Тернопільщині розвивають тваринництво?
Тваринництво – перспективна галузь у Тернопільській області. Місцеві виробники вже починають витісняти з ринку імпортерів. Причина – високий курс долара, а відтак зростання ціни на імпортну продукцію. Ціна місцевих виробників залишається відносно стабільною.
Позитивні тенденції у розвитку тваринництва відчули насамперед власники великих підприємств, – кажуть у департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації. Дрібним виробникам далі складно конкурувати з великими, пише зз.
«Маємо позитивні моменти у розвитку тваринництва. Ми очікуємо, що ця тенденція продовжиться далі. Оскільки маємо непоганий розвиток тваринництва у межах нашої області. Однак це тільки з позиції агропромислових підприємств, не дрібних фермерів. Радує те, що ці всі підприємства за локацією у межах області. У нас впав курс гривні по відношенню до долара. Ми вже можемо спокійно конкурувати з Європою по виробництві яєць, м’яса. Вже потихенько перехоплюємо у них ринки особливо ті, які логістично ближче до наших», – відзначив керівник департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олег Напора.
Більшість виробників надає перевагу розвитку свинарства.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:19, 1 травня
12:08, 1 травня
39
12:09, 1 травня
33
15:45, 1 травня
14
11:48, 1 травня
35
live comments feed...