• Головна
  • Тернополяни скаржаться, що давно не можуть перевірити стан черги на садочок
16:00, 19 листопада 2015 р.

Тернополяни скаржаться, що давно не можуть перевірити стан черги на садочок

Понад два тижні не працює інформаційний ресурс http://dnz.te.ua/. Тернополяни скаржаться, що давно не можуть перевірити стан черги на садочок. Зрозуміло, що й записатись новим відвідувачам неможливо.

У мережі з’являються дописи щодо відміни громадського контролю за станом черги.

«Це розцінювати як прозорість у черзі на садочок завершилась?» - пише тернополянка Таня Репко-Огінська.

За неофіційною інформацією сервіс не працює через не здійснену вчасно оплату, пише Терен. Розблокувати ресурс обіцяють до кінця тижня, проте жодних гарантій не дають. Тернополянам залишається лише чекати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #черга на дитсадок #інтернет
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
Оголошення