• Головна
  • Чи подорожчає проїзд у тролейбусах Тернополя?
18:00, 19 листопада 2015 р.

Чи подорожчає проїзд у тролейбусах Тернополя?

2 гривні 50 копійок такою може бути ціна проїзду у тролейбусах Тернополя вже навесні наступного року. Про це вже другий день поспіль пишуть в Інтернеті. 

Причина здорожчання – зростання ціни на електроенергію. Офіційних коментарів щодо можливого подорожчання проїзду поки немаємо. Процедура підняття ціни не проста. Усі за і проти повинен розглянути виконавчий комітет Тернопільської міської ради. Про думку тернополян дивіться у сюжеті TV4. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Проїзд #тролейбуси Тернополя

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
Оголошення
live comments feed...