
18:00, 19 листопада 2015 р.
Чи подорожчає проїзд у тролейбусах Тернополя?
2 гривні 50 копійок такою може бути ціна проїзду у тролейбусах Тернополя вже навесні наступного року. Про це вже другий день поспіль пишуть в Інтернеті.
Причина здорожчання – зростання ціни на електроенергію. Офіційних коментарів щодо можливого подорожчання проїзду поки немаємо. Процедура підняття ціни не проста. Усі за і проти повинен розглянути виконавчий комітет Тернопільської міської ради. Про думку тернополян дивіться у сюжеті TV4.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:14, 12 червня
353
10:45, 14 червня
24
10:20, 24 червня
12:38, Вчора
27
