• Головна
  • На Тернопільщині молодий помічник обікрав пенсіонерку
11:00, 20 листопада 2015 р.

На Тернопільщині молодий помічник обікрав пенсіонерку

До співробітників Чортківського відділу поліції із заявою звернулася жителька райцентру. 91-річна бабуся поскаржилася, що хтось поцупив з її будинку п’ятдесят євро.

Правоохоронці оперативно відреагували на повідомлення і вже за декілька годин  з’ясували особу підозрюваного. Виявилося, що спокусився на  валюту 45-річний житель села Долина. Чоловік часто бував на обійсті старенької, допомагав по господарству. Бабуся довіряла чоловікові, і за роботу не скупилася з винагородою, то харчами розплачувалася, то грошима.

Помічник так прижився на господарстві чортківчанки, що добре відав, де і що лежить. Одного разу, коли закортіло випити, заліз до чужого сховку і поцупив п’ятдесят євро. Та розігнати кров алкоголем не вийшло – гроші вилучили поліцейські та повернули власниці. Щодо підозрюваного розпочато кримінальне провадження за частиною першою статті 185 ККУ. Проводиться досудове розслідування. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #пенсіонерка #помічник #крадіжка

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
Оголошення
live comments feed...