• Головна
  • На Тернопільщині дитина потрапила під колеса автомобіля
15:00, 20 листопада 2015 р.

На Тернопільщині дитина потрапила під колеса автомобіля

Дорожньо-транспортна пригода з потерпілими трапилася на Бучаччині. На автодорозі Бучач-Чортків-Скала-Подільська, в селі Підзамочок, водій автомобіля "ВАЗ-2110" збив неповнолітню місцеву мешканку.

Дівчинка переходила проїжджу частину за межами пішохідного переходу. Потерпілу з переломами та забоями госпіталізували в травматологічне відділення Бучацької райлікарні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #ДТП #дитина
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
Оголошення