• Головна
  • Чи безпечна вода у джерелах, що навколо Тернополя?
18:20, 20 листопада 2015 р.

Чи безпечна вода у джерелах, що навколо Тернополя?

Спеціалісти обласної держсанепідслужби досліджували якість питної води у джерелах Тернопільського району. Оскільки чимало краян вживає цю воду. Висновки невтішні.

ДжерелоЛабораторні дослідження проводили у джерелах сіл Смиківці, Острів, Ступки, Гаї Гречинські. Найгірші результати виявили у природних джерелах села Гаї Гречинські. Там питна вона не відповідає вимогам і може викликати захворювання. Відтак фахівці держсанепідслужби заборонили її використовувати, пише ЗЗ

«Вживання води з джерел села Гаї Гречинські може призвести до виникнення гострих кишкових інфекцій. Вживати її заборонено. Біля джерел встановлені відповідні таблиці» – кажуть експерти обласної санепідслужби.

Якість питної води із природних джерел інших сіл Тернопільського району за санітарно-хімічними та бактеріологічними показниками відповідає вимогам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вода #джерела #навколо Тернополя
ТОП новини
Мобілізація візьметься за чоловіків 60-річного віку, пенсіонерів відправлять служити у 6 місць: ТЦК сказали про нове правило
"Тариф на електроенергію підвищать у 2 рази, українцям сказали готуватися до нових цін на світло": коли зросте вартість
"Пенсіонерів змусять платити за проїзд у транспорті, пільги більше не діятимуть": уряд прийняв нове рішення
"Град, шквали до 15 — 20 м/с і гроза": в Україну сунуть потужна негода і дощ, синоптики зробили прогноз на нові часи
Оголошення