• Головна
  • Чи безпечна вода у джерелах, що навколо Тернополя?
18:20, 20 листопада 2015 р.

Чи безпечна вода у джерелах, що навколо Тернополя?

Спеціалісти обласної держсанепідслужби досліджували якість питної води у джерелах Тернопільського району. Оскільки чимало краян вживає цю воду. Висновки невтішні.

ДжерелоЛабораторні дослідження проводили у джерелах сіл Смиківці, Острів, Ступки, Гаї Гречинські. Найгірші результати виявили у природних джерелах села Гаї Гречинські. Там питна вона не відповідає вимогам і може викликати захворювання. Відтак фахівці держсанепідслужби заборонили її використовувати, пише ЗЗ

«Вживання води з джерел села Гаї Гречинські може призвести до виникнення гострих кишкових інфекцій. Вживати її заборонено. Біля джерел встановлені відповідні таблиці» – кажуть експерти обласної санепідслужби.

Якість питної води із природних джерел інших сіл Тернопільського району за санітарно-хімічними та бактеріологічними показниками відповідає вимогам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вода #джерела #навколо Тернополя
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення