• Головна
  • Тернополяни мають можливість доторкнутись до історії водопостачання просто неба (фото)
15:00, 22 листопада 2015 р.

Тернополяни мають можливість доторкнутись до історії водопостачання просто неба (фото)

У скансені (музей просто неба - прим. ред.), який відкрили на території тернопільського "Водоканалу" можна побачити експонати, які десятки років працювали на підприємстві. Зараз їх замінили сучасним обладнанням.

Музей просто неба відкрили з нагоди 64-ї річниці з дня створення КП “Тернопільводоканал” на території підприємства в центрі міста на вул. Танцорова, 7. 

У музеї проводять екскурсії як для дітей, так і для дорослих, яким цікаво, за допомогою якого обладнання вони отримували воду у свої домівки. У музеї можна побачити елементи водопровідно-каналізаційної системи міста, пише 20хвилин.

Тернополяни мають можливість доторкнутись до історії водопостачання просто неба (фото) (фото) - фото 1Тернополяни мають можливість доторкнутись до історії водопостачання просто неба (фото) (фото) - фото 1Тернополяни мають можливість доторкнутись до історії водопостачання просто неба (фото) (фото) - фото 1

Просто неба на вулиці стоять водорозбірні колонки, засувки. Можна побачити, як виглядає та працює насос для перекачування каналізаційних стоків. 

На підприємстві місце цих експонатів зайняло нове сучасне обладнання. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #історія водопостачання #музей

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
Оголошення
live comments feed...