
16:30, 28 грудня 2011 р.
Зустріч без інтиму з мером Тернополя коштує 175 гривень
У соціальній мережі Вконтакті можна купити зустріч з міським головою Тернополя, членом ВО "Свобода" Сергієм Надалом.
Він бере участь в благодійній акції "Купи зустріч з людиною". Цією акцією молодіжна організація AIESEC збирає кошти для потреб дитячих будинків.
Надал зараз є найпопулярнішим лотом. За зустріч з ним вже готові заплатити 175 гривень.
"Чув, що така акція проводиться, порадився з помічником, і прийняв рішення виставити і свою фотографію. Думаю, є багато людей, які хотіли б зустрітися – хтось покритикувати, хтось щось порадити, хтось просто більше дізнатися. З тим, хто переможе, домовимося про зустріч, поговоримо годину в невимушеній обстановці", — розповів Gazeta.ua мер Тернополя.
За правилами акції початкова ціна кожного лоту, що виставляється на аукціон, становить 10 гривень.
Піднімати ціну можна не більше ніж на п'ять гривень. Ціну зустрічі з Сергієм Надалом користувачі соціальної мережі підняли вже 53 рази. У торгах беруть участь семеро дівчат та 11 хлопців. Більша зацікавленість зі сторони чоловічої статі міського голову не бентежить.
"Треба ж уточнити, що це не інтимна зустріч", — відзначив тернопільський голова.
Поторгуватися за зустріч з Надалом можна до Нового року. Загалом до участі в акції наразі зареєструвалися 265 дівчат та 238 хлопців.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:41, 16 травня
15:48, 15 травня
19:55, 13 травня
11:41, 16 травня
live comments feed...
Коментарі