• Головна
  • Чому на центральному бульварі Тернополя уже роками туристів відлякує будівля-«опудало»?
08:30, 27 листопада 2015 р.

Чому на центральному бульварі Тернополя уже роками туристів відлякує будівля-«опудало»?

Вже кілька років в історичній частині міста руйнується половина будинку на бульварі Шевченка. Взагалі, весь цей будинок може стати яскравим прикладом того, коли господар є, і коли його нема. Одну частину будинку віддали під ресторан, і власник вернув до життя фасад і внутрішні приміщення. Інша частина стала яскравим прикладом безгосподарності, пише tenews.te.ua.

Раніше, на початку 90-тих цей будинок ще був придатним для використання. Перший поверх займала книгарня, на другому була редакція «Тернопільської газети», а на третьому — представництво збаразького «Квантора».

Досить дивно, що при такій гострій боротьбі за кожен квадратний метр площі в самому центрі стоїть ця руїна. Цілком можливо, що таким чином хочуть звести до нуля її балансову вартість. Цікаво, для кого ж так сильно бережуть ці приміщення?

Можливо варто хоча б привести до ладу фасад, а то пів мільйона на дошку з лампочками знайшлося, а поправити обсипану штукатурку в самісінькому центрі — нема грошей? І після цього ми ще хочемо, щоб туристи заполонили наші вулиці? Дуже оригінальний музейний експонат часів війни вони точно зможуть побачити…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#будівля
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення