
21:00, 30 листопада 2015 р.
Тернополяни просять встановити дитячий майданчик на вул. Карпенка
Тернополяни, які проживають на вул. Карпенка, 13 просять встановити у їхньому дворі дитмайданчик.
«Чи є можливість встановити у нас в дворі дитячий майданчик. Тут такі качелі, що дитину страшно покатати, а маленьких дітей в будинку багато і приходиться ходити в інші двори», – йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:58, 17 червня
12:50, 21 червня
13:52, 17 червня
38
