• Головна
  • Вчора стартував третій етап відбору у патрульну поліцію Тернополя
11:30, 1 грудня 2015 р.

Вчора стартував третій етап відбору у патрульну поліцію Тернополя

У понеділок, 30 листопада, стартував  третій етап відбору у патрульну поліцію Тернополя: претенденти в новостворену службу проходять випробовування на фізичну витривалість.

На міському стадіоні перші кандидати у полісмени, які успішно пройшли медичну комісію, демонстрували свої фізичні можливості. Загалом до здачі фізичних нормативів медики  допустили понад вісімсот охочих вступити на службу до поліції.

Усі кандидати зареєструвалися, поділилися на команди та пройшли загальний інструктаж виконання нормативів. Третій етап відбору  передбачаєбіг на дистанцію 100 і 1000 метрів, підтягування на перекладині чоловікам та згинання-розгинання рук в упорі лежачи для жінок.

Для прийому нормативів запрошено незалежну комісію. Екзаменаторинеупереджено та об’єктивно слідкують за правильністю виконаннянормативів майбутніми полісменами та фіксують їх результати.

Присутні на здачі тестів і представники тернопільських громадських організацій Як зазначає один із них, автор соціального проекту «Дике поле» Микола Більчук, фізичні тестування проходять відкрито та прозоро. Відзначає громадський діяч і високу фізичну підготовку більшості кандидатів у патрульні поліцейські.

За остаточними результатами кращі з кращих надалі продовжать боротьбу замісце у патрульній поліції. Тож попереду в них нові випробування –психодіагностичний тест, і насамкінець, індивідуальна співбесіда.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #патрульна поліція #фізична підготовка
Останні новини
Оголошення
live comments feed...