• Головна
  • У Тернополі збирають кошти, щоб встановити пандус
20:30, 1 грудня 2015 р.

У Тернополі збирають кошти, щоб встановити пандус

Благодійний аукціон, на якому продавали картини, намальовані людьми з особливими потребами в рамках акції “Такі різні - такі рівні”, на жаль, не допоміг зібрати суму необхідну для встановлення одного пандуса.

- Найбільше за одну картину ми виручили 260 грн, а продавши картини, назбирали 2 100 грн, - розповідає 20 хвилин координатор акції в Тернополі Мирослава Денисюк. - Цієї суми недостатньо, аби встановити навіть один пандус, та ми працюємо над тим, щоб все ж реалізувати задумане.

Пані Мирослава розповідає, що зараз якраз опрацьовують проектно-кошторисну документацію щодо встановлення пандуса на території Тернопільської обласної психолого-медико-педагогічної консультації на БАМі. Документацію там почали опрацьовувати вже раніше. тож залишилося лише узгодити потрібну суму та зібрати.

- Наразі нам надали ще десять картин, які намалювали дітки із вадами слуху. Зараз ми думаємо: влаштувати аукціон в інтернеті, чи у Львові, або дозбирати кошти, - продовжує пані Денисюк. - Зрештою, може, хтось зможе надати спонсорську допомогу.

Середня ціна одного пандуса від 3000 грн.

Довідка: Якщо Ви маєте можливість допомогти реалізації проекту, звертатися можна до Мирослави Денисюк за тел.: 067-739-61-03.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #кошти #встановити пандус
Останні новини
Оголошення
live comments feed...