• Головна
  • У Тернополі нацгвардійці вчитимуть та вдосконалюватимуть навики володіння зброєю
10:15, 2 грудня 2015 р.

У Тернополі нацгвардійці вчитимуть та вдосконалюватимуть навики володіння зброєю

Новий навчальний рік — перший тематичний модуль 2016 року стартував першого грудня в батальйоні Національної гвардії, яка дислокується у Тернополі. За парти сіло більше сотні бійців. Військовослужбовці вчитимуть та вдосконалюватимуть навики володіння зброєю, враховуючи вимоги сьогодення та ситуацію в державі.

- Первинні задачі особового складу, каже Віктор Шершун — командир Тернопільського батальйону ВЧ – 3002 Національної гвардії України, — вміти захищати державу, вміти воювати. Всім цим моментам ми будемо вчити особовий склад. Хто вміє та знає це, той буде затверджувати знання. Новоприбулі будуть вчитися.

Офіцери та прапорщики Національної гвардії проходили вишкіл спільно з підрозділами американської армії у Львівській області на базі полігону Збройних сил, каже Віктор Шершун. Тому тепер вони здобутими знаннями ділитимуться із колегами по зброї. Основні напрямки, які здобуватимуть бійці, це — тактична, вогнева, а також фізпідготовка.

Олександр Задворний, заступник по роботі з особовим складом військової частини — 3002 переконаний, що сьогодні нашій державі потрібні професійно підготовлені, мужні військовослужбовці. Цей модуль призначений для того, щоб хлопці якісно оволоділи військовими спеціальностями і досягли високих успіхів у бойовій та спеціальній підготовці, з честю готові були боронити нашу державу.

Привітати хлопців з початком нового навчального року прийшов колишній боєць Нацгвардії Євген Древницький. За плечима у чоловіка навчання в училищі Казахстану за фахом офіцер кавалерії прикордонних військ, 15 років служби у внутрішніх військах Росії та стільки ж на базі тепер уже Тернопільського батальйону ВЧ – 3002 Національної гвардії.

- Саме краще виховання для чоловіків — це армія. Тут вони пізнають один одного, пізнають, які бувають друзі справжні, а які лише на папері. І тут вони стають справжніми чоловіками. Жінці потрібен справжній чоловік, а не якась розмазня.

Євгенові Древницькому уже 83 роки, але він і до сьогодні намагається підтримувати себе у фізичній формі. Колишній військовослужбовець переконаний, що справжній чоловік мусить бути здоровий фізично та морально. А кращий рецепт для цього — фізкультура.

- Колись я віджимався 100 разів, сьогодні 50, але якщо натиснути «кнопку», я й 100 зможу з перепочинком. Я бажаю їм всього найкращого.

Після урочистого маршу та благословення священика, бійці-нацгвардійці сіли за парти, повідомили у секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #нацгвардійці #зброя
Оголошення
live comments feed...