
14:30, 30 грудня 2011 р.
П'ять рекордів Євро-2012
У році, що минає, під час підготовки до Євро-2012 було встановлено чимало рекордів. Про це в інтерв'ю Інформаційному центру «Україна-2012» заявив керівник оргкомітету Євро-2012 Маркіян Лубківський.
«По-перше, це найбільша кількість охочих купити квитки - 12 мільйонів претендентів, які зареєструвалися через сайт УЄФА і замовили квитки на матчі Євро», - сказав він.
За словами Лубківського, «це на 14% більше, ніж на попередньому чемпіонаті. Конкурс на отримання квитка - 1:20 говорить про те, що інтерес до турніру величезний. Незважаючи на те, що всього в 2012 році ми маємо більше квитків (1 млн. 400 тисяч), порівняно з попередніми турнірами, бо вмістимість стадіонів більша».
«По-друге, рекордна кількість заявок на роботу волонтера - 24 тисячі претендентів. З них нам потрібно відібрати 6000 помічників турніру», - додав він.
Директор турніру підкреслив, що особливістю Євро-2012 є значно більша порівняно з попередніми чемпіонатами, інвестиція УЄФА у підготовку і організацію заходу - 500 млн. євро. «Також рекордом можна вважати і те, що всі найсильніші збірні континенту їдуть грати до України та Польщі. Це унікальна ситуація, коли жодна з європейських країн, яка є грандом європейського футболу, не залишилася поза фінальноїю частиною турніру», - зазначив він.
Ще одна подія, яка побила всі попередні рекорди - церемонія жеребкування. В Україні це свято стало наймасштабнішим і організованішим за весь час Євро. У святі взяло участь 700 VIP-гостей, 500 журналістів, весь світ побачив чудову картинку.
«Але насправді цих рекордів попереду буде ще багато. Турнір великий, він проходить у двох країнах, розташованих на величезних територіях. Хотілося б, щоб і наша збірна встановила рекорд», - додав Лубківський.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
17:37, 7 травня
15:48, 15 травня
11:41, 16 травня
19:55, 13 травня
09:04, 17 травня
live comments feed...
Коментарі