• Головна
  • Тури у Карпати серед тернополян менш популярні, ніж до Європи чи Єгипту
11:30, 1 січня 2012 р.

Тури у Карпати серед тернополян менш популярні, ніж до Європи чи Єгипту

У пошуках нових вражень чимало тернополян на час новорічно-різдвяних свят вирушають за кордон. Цього року найбільшою популярністю користуються тури Європою та подорожі до Єгипту, кажуть у турагенціях.

А от відпочинок у Карпатах вже не такий популярний, як у попередні роки. Путівки в гори не дешевші, а нерідко - дорожчі, ніж за кордон. Ціна закордонних путівок цьогоріч не змінились, кажуть у туристичних агенціях Тернополя. Проте і охочих їх придбати не побільшало.

- Єгипет цього року був в тій самій ціні, можна було знайти і дешеві тури. Орієнтовно 380-390 умовних одиниць на особу коштував тур на Новий рік в Єгипет на 8 днів 7 ночей - 4-зірковий готель по системі "все включено". Європа - в основному тури вихідного дня - Краків, Будапешт, Прага - на 3-4 дні тури. Їхня вартість в середньому складала 150-180 умовних одиниць з особи,- каже Тарас КОРОЛЮК менеджер з туризму.

Відпочинок в Україні нині не популярний, кажуть туроператори, адже за кордоном відпочивати дешевше. Путівка у Карпати на чотири-п'ять днів у новорічний час обходиться в середньому у три-чотири тисячі гривень з людини. Більшість тернополян, з якими ми спілкувались, кажуть - Новий рік найкраще зустрічати вдома в колі рідних та друзів.

- Новий рік традиційно буду святкувати в Тернополі, в колі друзів, знайомих, близьких. Спершу ми вирішили зробити вечірку вдома, передягнутися в різні костюми - кожен собі придумав - хто Сніжинка, хто Дід Мороз буде, хто буде Снігурочка, може хтось і Дракон буде, а згодом підем святкувати в нічний клуб. На другий день приїдуть гості, так що будем святкувати по суті два дні,- каже тернополянка Наталя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"Тарифи на світло та газ з 1 червня, такого від цін українці не чекали": людям розповіли, скільки доведеться платити влітку
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...