До 3 січня 20 000 міліціонерів контролюватимуть «празднік» та «поважатимуть» п'яних

На новорічні свята міліція не буде затримувати нетверезих громадян. Про це повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" у суботу начальник відділу зі зв'язків з громадськістю МВС Володимир Поліщук.

"Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко акцентував увагу співробітників міліції на толерантному, шанобливому ставленні до людей", - зазначив він. За словами Поліщука, за дрібні порушення люди затримуватися не будуть, зокрема, це стосуватиметься нетверезих громадян. За його словами, якщо ті не будуть грубо порушувати громадський порядок, то міліція "чіпати їх не буде, можливо, навіть додому відведе, тільки пива не дасть".

Поліщук повідомив, що в охороні громадського порядку на новорічні свята по всій країні додатково задіяно близько 20 тисяч співробітників міліції, у тому числі військовослужбовці внутрішніх військ.

"З сьогоднішнього дня з 9 ранку почав роботу оперативний штаб, який продовжить свою роботу до 10 ранку 3 січня. Близько 20 тисяч працівників міліції, у тому числі військовослужбовці внутрішніх військ, будуть охороняти громадський порядок разом з тими міліціонерами, які працюють щодня", - зазначив Поліщук.

За його словами, також триває перевірка супермаркетів на предмет наявності в продажі несертифікованих піротехнічних виробів, триває "операція Ялинка" (щодо недопущення несанкціонованої вирубки хвойних дерев), крім того, співробітники Державтоінспекції супроводжують автобуси з дітьми, проводяться й інші заходи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі