В Тернополі Бандеру вшанували із смолоскипами (фото)

Смолоскипну ходу з нагоди дня народження Степана Бандери провели сьогодні представники ВО «Свобода».

В рамках акції близько 200 учасників на чолі з оркестром пройшли від Маяка на масиві Дружба до універмагу, а далі через Театральний майдан – до пам’ятнику Степану Бандері. На майдані тернополяни, які прийшли до центральної ялинки, обступали колону живим коридором, намагаючись зблизька розглянути несподіваних гостей, а також сфотографувати їх на згадку про побачене біля ялинки.

Під час походу учасники акції скандували «ОУН і УПА – державне визнання!», «Шухевич, Бандера – наші герої!», «Бандера прийде – порядок наведе».

Не обійшлося і без традиційних вигуків «Москалів – на ножі», «Комуняку – на гіляку».

Завершилась хода мітингом біля пам’ятника Степану Бандері, біля підніжжя якого із запалених лампадок виклали український тризуб та слово «Бандера».

Виступаючі у своїх промовах наголошували на необхідності наслідувати Степана Бандеру та продовжувати боротьбу за Україну, яка досі не є вільною від окупантів.

Голова міської організації ВО «Свобода» Роман Навроцький під час виступу принагідно передав вітання присутнім від голови обласної організації ВО «Свобода», голови облради Олексія Кайди і повідомив, що той бере участь в аналогічному смолоскипному поході у Києві.

Завершився мітинг святковим феєрверком.

В Тернополі Бандеру вшанували із смолоскипами (фото), фото-1
В Тернополі Бандеру вшанували із смолоскипами (фото), фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі