Тернополяни скаржаться на сміття та пияків біля головної ялинки міста

Хвалять за красу головну ялинку Тернополя, що на Театральному майдані, жителі міста та їхні гості. Водночас люди нарікають на те, що майдан 1 січня засмітили і там було багато нетверезих.

На Театральному 1 січня було велелюдно. Разом із тим, дехто свідомо “тікав” з цього місця.

— Таб було повно розбитих і цілих пляшок з-під спиртного. Та й нетверезих було немало. Один навіть співав: “Я думав. що то місто, а то – Тернопіль – село…”, — розповідає тернополянка Іванна, яка побувала на майдані у перший день 2012-го. — Тому ми поїхали до ялинок, що біля фабрики “Нової”. У цьому місці п’яних не було, але було багато молоді, люди приходили сім’ями.

Тернополянка каже, що навіть фото на фоні головної линки міста після 22.00 1 січня було робити складно через сміття і п’яних.

— Але сама ялинка дуже гарна, — додає Іванна.

Натомість тернополянину Петру Гарматюку, який приїжджав у наше місто із району спеціально до ялинки, на Театральному сподобалося, пише “20 хвилин”.

— Усе освітлено, коляди лунають. Наскільки знаю, ніде, крім Тернополя, в області такої краси немає. А щодо п’яниць, то головне — не йти на майдан увечері самому. Тоді і весело, і не страшно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі