На Тернопільщині з наступного року запрацюють два мегазаводи

Завод з виробництва крохмалю у Чортківському районі потужністю 300 тонн на добу та тепличний комплекс з вирощування овочів з використанням інтенсивних технологій в Заліщицькому районі мають запрацювати наступного року.

Це передбачено програмою соціально-економічного розвитку на 2012 рік. Зауважимо, що тепличному комплексу, будівництво якого фінансує наш земляк-багатій Дмитро Фірташ, не буде рівних в Україні. Загалом вартість проекту складає 150 млн. євро. Здати в експлуатацію теплицю планують у вересні наступного року. Щороку вона продукуватиме 7,5 тис. т свіжої овочевої продукції, що повністю забезпечить потребу населення Тернопільської та сусідніх областей.

Також програмою заплановано введення в дію комплексів з вирощування та відгодівлі свиней у с. Медин Підволочиського району потужністю 20 тис. голів в рік та в с. Долина Теребовлянського району потужністю 13 тис. голів.

Крім того, планується встановлення обладнання для вирощування індиків проектною потужністю  45 тис. голів одноразової посадки в ПП «Агропродсервіс-плюс».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі