• Головна
  • У Тернополі розпочався передостанній етап відбору у патрульну поліцію
18:15, 7 грудня 2015 р.

У Тернополі розпочався передостанній етап відбору у патрульну поліцію

Сьомого грудня в Тернополі розпочався передостанній етап відбору у патрульну поліцію. Кандидати на посади у патрульну-постову службу приступили до проходження психологічних тестів.

До передостаннього туру допустили близько 900 конкурсантів. Кандидати успішно подолали усі попередні випробування – перевірку на загальний рівень розвитку, фізичну підготовку та медкомісію.

Психологічне тестування спрямоване на вивчення особистих якостей майбутніх поліцейських. Майже тиждень кандидати проходитимуть тести. Після цього на них очікує завершальний етап відбору – особиста співбесіда.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #відбір до патрульної поліції
ТОП новини
"Мобілізація 60-річних чоловіків наближається, ТЦК хоче призвати пенсіонерів з цими ознаками": нові заходи і ВЛК
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме, літні українці платитимуть за проїзд": на який транспорт пропаде пільга
"ТЦК дали останні 7 днів, нові правила не залишили ухилянтам шансів": кого мобілізують навіть з відстрочкою чи бронню
"Тарифи на газ і світло зростуть з 1 серпня, уряд оновив ціни на комунальні послуги": скільки платитимуть прості люди
Оголошення