• Головна
  • У Тернополі свідоцтво про народження дитини видаватимуть за лічені години
10:30, 8 грудня 2015 р.

У Тернополі свідоцтво про народження дитини видаватимуть за лічені години

Проект стартує у Тернополі з 14 грудня в пологовому будинку 2-ї міської лікарні, кажуть в обласному управлінні юстиції.

- Цього тижня ми узгоджуємо всі технічні питання, - коментує в.о начальника Головного територіального управління юстиції в тернопільській області Едуард Кольцов. - Щоб вже з наступного понеділка можна було видавати свідоцтва про народження жінкам, які народили в цьому пологовому будинку.

Документи будуть приймати з 9.00 до 10.00 ранку. Попередньо з 12.00 до 13.00 або 14.00 до 15.00 працівник управління вже буде видавати готові свідоцтва матерям, розповів пан Кольцов, пише 20 хвилин

- На базі цього пологового будинку ми вивчимо попит, - продовжує пан Кольцов. - Чи буде така послуга взагалі цікава людям, щоб згодом поширити таку практику і в пологовому будинку на Замковій.

Хоча попередньо в управлінні юстиції все ж сподіваються, що це нововведення породіллям сподобається, адже на базі пологового будинку в лікарні №2 обслуговують також жінок із районів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #свідоцтво про народження дитини #лічені години
ТОП новини
"З 1 вересня зміниться тариф на світло, озвучено оновлені ціни": скільки українці платитимуть за кіловат у новому сезоні
ТЦК шукатиме 60-річних чоловіків з однією професією, мобілізація пенсіонерів накриє цю групу людей: 5 категорій відпустять
З 1 вересня школярів очікують зміни: в Україні оновили правила навчання для учнів
"Українцям, які мають вдома газ, дали час до 15 серпня": важлива інформація про оплату рахунків, що незабаром прийдуть
Оголошення