• Головна
  • Автомобіль із Хоптяном на слизькій дорозі розвернуло 4 рази
18:00, 3 січня 2012 р.

Автомобіль із Хоптяном на слизькій дорозі розвернуло 4 рази

Голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян святкував Новий рік уже знаючи про трагічну ДТП.

Як повідомив він сьогодні під час прес-конференції, про ДТП йому повідомив начальник обласного управління міліції Федір Бортняк коли він перебував в дорозі на Київ.

«Генерал про всі аварії мене повідомляє, якщо це пов’язано з нашим транспортом (вочевидь, мається на увазі транспорт ОДА – авт.), навіть якщо ДТП у Харківській області. Такий порядок», – повідомив Валентин Хоптян.

За його словами, слідчий ж з приводу аварії спілкувався з ним уже в обід наступного дня, коли він був на Майдані незалежності біля новорічної ялинки.

Голова обладміністрації також розповів, що нещодавно уже ледь не потрапив у ДТП.

«Коли ми їхали біля Колодіївки в голольод, нас 4 рази розвертало. Ми їхали із швидкістю всього 70 км/год і я бачив, до чого це може призвести. Я не говорив про це в слух, але про себе думав: «Дай Бог, щоб нас це оминало». Від цього ніхто не застрахований, але постійно бути обережним, бо це – дорога», – підсумував Валентин Хоптян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"Тарифи на світло та газ з 1 червня, такого від цін українці не чекали": людям розповіли, скільки доведеться платити влітку
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...