У Тернополі вже встановили найбільшу Різдвяну шопку

У Церкві Святого Апостола Петра, що на вулиці Володимира Великого, встановили Різдвяну шопку, яка символізує місце народження Ісуса Христа. На сьогодні вона залишається найбільшою в Україні. Різдвяний вертеп розмістили по всій ширині церкви, а вершина шопки майже сягає купола.

Загалом розміри вертепу складають 34 на 18 метрів. У композиції представлені: віл та віслюк, що кивають головами, янголи рубають колоду, їздить потяг, плаває корабель. Є також у вертепі і живі звірі – кролики. Нещодавно у композиції з’явилася імітована українська оселя з вишиванками та предметами побуту з характерними для українців оздобленням. Також в найбільшу українську шопку прикрашають кілька десятків ялинок.

Оскільки у церкві служать представники чину Францисканців, у композиції представлений і небіблійний персонаж – святий Франциск, який б’є у дзвін. Традиційно кожного року шопка поповнюється новими персонажами. Колекція  вертепу формувалася протягом кількох років. Сьогодні вона поповнилася новими маленькими шопками, які розмістити поряд з композицією. Подивитись на Різдвяне диво приїжджають не тільки громадяни з усіх куточків України, а й багато іноземців.

У Тернополі вже встановили найбільшу Різдвяну шопку, фото-1
У Тернополі вже встановили найбільшу Різдвяну шопку, фото-2
У Тернополі вже встановили найбільшу Різдвяну шопку, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі