На тернопільських ринках зросли ціни

У тернопільських господинь - передріздвяні клопоти. Саме час купувати продукти на свята. На центральному ринку Тернополя вчора було людно. Найдовші черги стояли за м'ясом та рибою. Також потроху купують масло та яйця на печиво. Ціни на деякі продукти виросли, в першу чергу це стосується овочів, фруктів, м'яса, риби та яєць.

На центральному ринку Тернополя у відділі з м'ясопродуктами людей сьогодні було найбільше. Люди ходили між прилавками, прицінювались та купувати не поспішали, шукали де дешевше. М'ясо, кажуть продавці, подорожчало ще минулого тижня - перед Новим роком.

- Чекали до свят, що буде дорожче. Ціна піднялася на 2-3 гривні і вище, тому що свинини є багато. Полядвичка- 65-70 грн., задня шинка 50-55 грн. Найбільше беруть бочок, відбивну, полядвицю і задню шиночку,- каже Тамара,  продавець свинини.

Покупці кажуть - подорожчання помітили і це стосується не тільки м'яса. Але перед святами зекономити не вдається - хочеться порадувати рідних і близьких чимось смачним.

Фабричні яйця продавали сьогодні по гривні за штуку, домашні вдвічі дорожчі. А от цінами на птицю покупці задоволені, кажуть вона дешевша, ніж перед Новим роком.

Ціни на молочні продукти перед святами не піднімали, кажуть продавці. Вони зросли ще восени. Продавець молокопродуктів пан Володимир каже - попитом користуються як натуральне масло, так і спреди: "Натуральне масло 68-65 - палками і вагове, а от на креми, то беруть Львівське більше - це спреди по 34, по 27 грн. (вони добре збиваються).

Черг за молокопродуктами вчора зранку не було, найбільших торгів продавці чекають сьогодні -завтра.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі