Другий день в Тернополі працює столичний спецпідрозділ ДАІ «Кобра»

Престижне авто чи “круті” номери привілеїв у дорожньому русі водіям не дають. Вже другий день боротись із пихатими водіями, які дозволяють собі не зважати на правила дорожнього руху, державтоінспекторам Тернопільщини допомагають 5 екіпажів спецпідрозділу ДАІ “Кобра”.

Зокрема, працівники цього спецпідрозділу з Києва виявляють крадені дороговартісні авто. Основний плюс у роботі столичної “Кобри”, кажуть в обласному управлінні ДАІ – незалежність.

- До кожного учасника руху, який не виконує правил дорожнього руху, або ж скоїв якесь порушення працівники "Кобри" відносяться у звичайному режимі: у них немає різниці, чи це якийсь керівник, чи працівник міліції,- розповідає  старший інспектор Тернопільського обласного управління ДАІ Микола Лецкалюк.

Особливими повноваженнями екіпажі спецпідрозділу “Кобра” не наділені, кажуть в обласному управлінні ДАІ. В своїй роботі, вони, як і звичайні державтоінспектори, керуються законом України про міліцію. Про результати роботи “кобрівців” у державтоінспекції області поки не говорять. Скільки часу на Тернопільщині працюватиме спецпідрозділ “Кобра” – невідомо.

Довідка. "Кобра" - дуже ефективний і мобільний загін швидкого реагування, який використовується на трасах в регіонах зі складною криміногенною обстановкою. Для працівників підрозділу не існує жодних авторитетів, не діє телефонне право, хабарі. Усім відомо: там, де "Кобра", - більше порядку і з цими хлопцями краще не жартувати. Головне завдання загону - відпрацьовувати в оперативному плані регіони, де висока аварійність, слабка водійська дисципліна і зростає злочинність на дорогах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі