• Головна
  • ПриватБанк став «Агробрендом» року
17:06, 14 грудня 2015 р.

ПриватБанк став «Агробрендом» року

У ході опитування керівників провідних підприємств країни, яке щорічно проводиться організаторами конкурсу «Агробренд», ПриватБанк став лауреатом «Агробренда-2015» серед українських фінансових установ.

«Усебічна підтримка наших сільгоспвиробників, у тому числі доступними фінансовими та лізинговими програмами, для нас – питання конкурентоспроможності країни на світовій арені, – зазначає перший заступник Голови Правління ПриватБанку Володимир Яценко. – Для співпраці з підприємствами галузі банком розроблені спеціальні програми фінансування, які враховують специфіку та сезонність роботи агросектора. А програма лізингу сільгосптехніки на найдоступніших умовах дозволяє нашим клієнтам-аграріям розширювати парк сучасної техніки та працювати більш ефективно».

На сьогодні банк обслуговує понад 26 тисяч українських агропідприємств і фермерських господарств, а загальна сума наданої аграрному сектору кредитної підтримки досягла 3 млрд грн.

Окрім овердрафтів, компанії агропромислового комплексу можуть користуватися спеціальними програмами ПриватБанку з фінансування закупівель ПММ, запчастин, засобів захисту рослин, насіння та добрив. Аграрії активно користуються послугою «Гарантовані платежі – кредит під 4% річних», що дозволяє отримати від банку гарантію своєчасної оплати на адресу постачальників сировини та матеріалів за наданими відстроченнями платежу.

Конкурс «Агробренд» проводився в Україні вже вшосте Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу». Визначення переможців конкурсу проводиться шляхом опитування більше ніж 1 500 власників і фахівців різних господарств з усіх регіонів України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПриватБанк став «Агробрендом»
Оголошення
live comments feed...