
20:30, 14 грудня 2015 р.
Чим тернополяни зможуть замінити новорічну ялинку?
15-16 грудня у приміщенні “Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” відбудеться обласна виставка-конкурс “Замість ялинки – зимовий букет”.
У заході братимуть участь учні та вихованці навчальних закладів області, переможці районних та міських конкурсів, які представлятимуть роботи у таких номінаціях: новорічна композиція «Різдвяна казка», галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика, “Дідух – різдвяний дух”.
Автори найкращих робіт будуть відзначені дипломами, грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації, пише зз. Роботи переможців обласного етапу будуть представлені на Всеукраїнських виставках-конкурсах: “Новорічна композиція”, “Український сувенір” у м. Києві а також в Українському домі Перемога (м. Тернопіль) в період 24.12.2015 р. до 24.01.2016 р.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
14:54, Сьогодні
14
11:34, 1 травня
12:14, 1 травня
64
11:39, 3 травня
9
live comments feed...