Настоятель Почаївської Лаври подарував Президентові ікону та Біблію

Президент України Віктор Янукович під час відвідин Свято-Успенської Почаївської Лаври отримав у дарунок від архієпископа Почаївського Володимира Ікону Божої Матері та Біблію, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

По завершенню Божественної літургії у Свято-Успенському соборі архієпископ Почаївський Володимир подарував Президентові Ікону Явлення Почаївської Божої Матері, на якій відображено всі історичні події, пов'язані зі святинею.

Настоятель також вручив Главі держави Біблію і подякував за сприяння у виділенні коштів на реконструкцію дороги від Кременця до Почаєва, а також спорудження багаквартирного будинку в місті.

Зі свого боку, Глава держави подарував обителі коштовні предмети для причастя.

Звертаючись до намісника Почаївської Лаври і вірян, Президент сказав, що Різдво Христове дає нам усім віру і надію в майбутнє, побажав християнам миру, спокою і Божої благодаті, а всьому українському народові - щастя й добробуту.

Під час відвідин Свято-Успенської Почаївської Лаври Президент уклонився лаврським Святиням, а також ознайомився з будівництвом храму Преображення Господнього.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі