Тернопільський астролог: Тернопільщині потрібні мудрі керівники

Дракон – нереальна, примарна істота. Дивне казкове створіння, тварина для свята. Його зображають надто яскравим. Здається, ця химерія зіткана з усіх можливих барв. Він непосидючий. Дихає вогнем і сам згорає у вогні. І відроджується знову.

Чого ж чекати від року Чорного Водяного Дракона? Він розпалюватиме суперечності на Землі чи гаситиме їх? Адже Чорний Водяний Дракон – лиходій і герой водночас.У мандрівку майбутнім запрошує відомий астролог Іван Круп’як.

- Іване Степановичу, Дракон правитиме світом?

- Зі всіх Драконів – Водяний є найбільш загадковим, вираженим і рухливим. В одній точці Земної кулі він буде пригашувати вогонь, а в іншій – збурювати, розпалювати. Це буде рік розмаїтих подій. А взагалі те, що почалося у кінці 2009 року і продовжилося у двох наступних, – продовжуватиметься і надалі. Це стосується політики, економіки, духовності. Роки, про які я згадав, стали для людства надією і випробуванням. Стільки подій, суперечностей!.. Цілий рік Дракон даруватиме феєрверки. І залучатиме до участі всіх.

Рік почнеться дуже рано – молодий місяць настане 23 січня. Тому це буде рік молоді. У багатьох важливих, інколи доленосних життєвих подіях участь братиме молодь. Це є, фактично, впровадження епохи Водоліїв. Водолії починатимуть утверджуватися. Ця епоха змінить напрямок розвитку суспільства. Водолій – духовний знак.

- Стихія року – вода… Тече, змінюється, живить, руйнує…

- Тому й не дасть Водяний Дракон нікому спати. На Земній кулі не знайдеться жодного місця, якого б не торкнулася його голова чи хвіст. До речі, це – дванадцятиголовий Дракон. Він всюди вноситиме свої корективи, зміни. Дивуватиме!

- Дракона вважають символом китайських імператорів. А це – могутність. Кажуть також, що у цей рік немовлята приходять у світ зі срібною ложечкою в роті.

- Ця нереальна тваринка – символ не лише східних імператорів. Дракон – покровитель людей влади. І тому не завжди спокійно житиметься можновладцям цьогоріч. А ось ті, що народяться у рік Дракона, будуть цікавими, грайливими, від них багато залежатиме в житті. Тому батьки, у котрих в 2012 народяться діти, можуть розраховувати на їх успіх й матимуть від своїх чад велику втіху.

- Серед знаків східного гороскопу Дракон – один із тих, із ким асоціюються щастя, перемога, успіх. Правда, рік Кота і попередні роки залишили чимало негараздів. Чи ймовірно, що 2012-ий стане переломним для людства і планети загалом?

- Зміни будуть! Бо це стихія Води. І будуть зміни до кращого. Людство почне об’єднуватися і шукати виходи із ситуацій, які склалися, аби в тісній хатині, якою є наша планета, знайти мудре співіснування. Посухи, повені, нестача їжі і води, боротьба за ресурси – це те, що ми спостерігаємо останнім часом. Перелом був закладений у 2011 році. Так, це був рік великих потрясінь. Війни в арабському світі, природні катастрофи… Почали руйнуватися старі системи. І це триватиме наступні два роки. Рік 2012 – посередині. Він дасть міцну основу для людства. З’являться чимало цікавих ідей щодо співжиття людей у світі. Продовжуватимуть різко руйнуватися принципи всього старого. Застарілі політичні системи не матимуть успіху. Фінансові і соціальні – також. Людство має виходити на нову межу. І природні умови диктуватимуть подальше наше співіснування.

- Наступний рік цікавий у політичному сенсі. Відбудуться вибори президентів у двох великих державах: США і Росії. Ці події вплинуть на політичні процеси у світі?

- Вибори в Росії і в Америці змінять частково політичну ситуацію у світі. Я вже казав, що це – рік влади. Тому обставини змушуватимуть можновладців відмовлятися від старих принципів керування. Вони шукатимуть нові шляхи виходу з ситуацій для своїх народів. А від цього залежатиме доля й інших. І ці процеси будуть об’єднавчі. Дракон спонукатиме навіть містично до неординарних дій. Оскільки Сатурн залишить помірковані Терези восени і вступить в енергетичний знак Скорпіона, а Сатурн – це доля, карма, а Дракон і є виразником карми, то дуже багато буде проявлятися кармічних ситуацій як в особистому житті людей, так і в житті цілих держав та Землі в цілому.

- Не кращі часи переживає наразі Євросоюз. Дехто прогнозує розпад не лише валютної зони, а й самого ЄС.

- Євросоюз був утворений, як і СНД, не в досить сприятливий час – під час затемнення. Доля СНД була визначена як інертна. Ця організація ніяка. Натомість Євросоюз має багато доброго. Але кожна з держав повинна будувати власний дім. І до того спонукатиме молодь. Жити за старими принципами і правилами сучасні молоді люди не хочуть і не будуть. У політику багатьох держав, зокрема й українську, можуть прийти багато нових молодих особистостей. До слова, закінчується ще один цікавий цикл – епоха Лиса. Свідками чого ми є? Бачимо багато фальші, брехні, підлості, зради, продажності… Ці негативізми, притаманні Лису, відмиратимуть. Натомість зароджуватимуться гуманні принципи людського співіснування.

- Для України рік, що наступає, також символічний. Євро-2012, парламентські вибори… Ми завжди очікуємо позитивних змін. І часто отримуємо зовсім не те. На що українці можуть сподіватися у році Дракона?

- Україна перебуватиме між двома системами. Прогресивні українці прагнуть до Об’єднаної Європи. Але ми не в Євросоюзі, ми – при ньому. З іншого боку – Єдиний економічний простір. Зі Сходу також повіяло новизною. І склалася специфічна енергетика. Вона змішалася. І з цих двох енергетик виникне щось нове, яке буде притаманне нам. А поки наша держава, наче літак, опинятиметься у своєрідній турбулентній зоні. То підніматимемось, то опускатимемось. І маємо бути дуже мудрими та виваженими, аби визначити, в який бік треба звертати. Інколи життя буде підказувати і скеровувати. Зауважу, що певні полегшення у рік Дракона відчує Юлія Тимошенко. Вона – Миша. А Миша може розраховувати на більш спокійний рік.

- Чи буде новий рік сприятливий для Тернопілля?

- Наша область утворена в рік Кота. Кіт повинен придивлятися і добре нюхати. Тобто, треба зважувати рішення, діяння… Тому керівники повинні бути мудрими і розважливими, аби край міг гідно розвиватися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі