• Головна
  • Перші пропозиції “Самопомочі” щодо освітян вдасться втілити у Тернополі ще цього року
17:15, 22 грудня 2015 р.

Перші пропозиції “Самопомочі” щодо освітян вдасться втілити у Тернополі ще цього року

Ще цього року двоє тернопільських освітян, які стали переможцями всеукраїнських конкурсів “Вчитель року”, отримають грошові премії у розмірі по 10 тисяч гривень.

Відповідну пропозицію сьогодні, 22 грудня, під час сесії міськради озвучив депутат фракції “Об’єднання “Самопоміч” Олег Нитка.

Його підтримали більшість депутатів міської ради.

Також у проекті бюджету міста на 2016 рік планується виділити кошти на преміювання кращих вчителів – переможців та призерів конкурсів “Вчитель року” у наступному році.

Нагадаємо, раніше Олег Нитка виступив з ініціативою за рахунок коштів з міського бюджету запровадити для тернопільських освітян 13-ту зарплату, 20% надбавки до посадового окладу та премії для переможців і учасників конкурсів “Вчитель року”.

Поки що вдається реалізувати лише одну із цих трьох пропозицій, але Олег Нитка переконаний, що це лише перший вагомий крок у відстоюванні інтересів тернопільських вчителів.

– Думаю, у подальшому ми зможемо підняти престиж праці вчителя і покращити фінансування працівників освітньої галузі, – зазначив Олег Нитка.

 

Як відомо, зарплати вчителів є одними із найнижчих по галузях в Україні, і в тому числі й у Тернопільській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Самопоміч #Олег Нитка #вчителі
Оголошення
live comments feed...