• Головна
  • Із початку АТО в тернопільському наркодиспансері від алкоголізму вилікували понад 130 бійців
19:00, 22 грудня 2015 р.

Із початку АТО в тернопільському наркодиспансері від алкоголізму вилікували понад 130 бійців

На Тернопільщині лікарі б’ють на сполох. Бійці, які повернулися з війни, все частіше намагаються вирішувати свої проблеми з допомогою алкоголю.

Сергій відслужив у зоні АТО майже рік. Сьогодні чоловік одужує від алкогольної залежності. Боєць розповідає, що почав пиячити, щоб втамував біль від ран, отриманих на війні, а також страшних видовищ, яких не може забути.

Боєць звернувся до лікарів тільки тоді, коли через отруєння алкоголем уже не міг ні спати, ні їсти. Про те, що визнав залежність і попросив медичної допомоги, чоловік не шкодує, бо впевнений, що знову повернувся до життя, передає ZIK.

Сьогодні лікарі задоволені результатами лікування пацієнта і готові виписати Сергій. Після лікування чоловік знову повернеться на війну.

Боєць переконує, що більше навіть не подумає про алкоголь, оскільки врятуватися від такої залежності дуже складно. Підтверджують це і медики та наголошують, що одужувати від алкоголізму, звісно, потрібно фізично, але передовсім – психологічно.

«Важкі стани алкогольної залежності ми знімаємо протягом 5-10 днів. Після такого лікування фізична залежність зникає. Проте набагато складніше позбутися саме психологічної залежності. Така терапія може тривати навіть роками», – наголосив головний лікар Тернопільського обласного наркодиспансеру Василь Галанов.

Із початку АТО в Тернопільському обласному наркодиспансері від алкоголізму вилікували понад 130 бійців. Часто чоловіки починають пиячити не на фронті, а вже вдома. Психологи пояснюють це тим, що бійці або не мають підтримки рідних, або ж ця підтримка є надмірною.

«Один із бійців АТО пішов гуляти на вулицю і поряд з ними зірвалася петарда. Це для чоловіка стало настільки сильним стресом, що він тут же впав у стан шоку. Він побіг і сховався в підвал, де просидів декілька годин. Людина взагалі втратила орієнтацію в просторі та телефонувала до рідних, щоб вони приїхали та допомогли», – розповіла психолог Тернопільського обласного наркодиспансеру Інесса Чеченюк.

Військові капелани пропонують бійцям душевні розмови та молитву. Натомість лікарі закликають військових не боятися та звертатися з будь-якими чи то фізичними, чи то психологічними проблемами до спеціалістів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТО #тернопільський наркодиспансер #алкоголізм #понад 130 бійців

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК опиниться з перевірками у закладах, аби знайти 2 категорії чоловіків": їх чекають повістки і мобілізація до осені
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
"Пенсії радикально перерахують, в Україні наближається сюрприз для літніх": коли чекати на зростання і збільшення?
Це не Дубай - це Тернопіль: центральними вулицями катається жовтий Urus за ціною квартири в Києві (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...