• Головна
  • У Тернополі урізали перелік категорій, які отримували адресну допомогу
18:00, 11 січня 2012 р.

У Тернополі урізали перелік категорій, які отримували адресну допомогу

У 2012 році адресну безготівкову допомогу надаватимуть виключно інвалідам І групи, особам, які одержують державну соціальну допомогу або пенсію на дитину-інваліда до 18 років, а також дітям інвалідам до 18 років при умові спільного проживання та реєстрації  з одним із батьків, опікуном, піклувальником чи усиновителем.

Як розповів «Номер один» Сергій Надал, сума на виплату адресної безготівкової допомоги виділена у тому ж розмірі, що й минулого року. У 2011 році її виплачували усім соціально-незахищеним категоріям. Наразі виділити більшу суму міський бюджет не може, а за кошти, виділені під цю статтю цього року, ми зможемо допомогти значно меншій кількості громадян. Виплати залишаються на рівні минулого року. Адресну допомогу отримають усі, хто має пріоритетне право на неї.

Нагадуємо, виплата адресної безготівкової допомоги - ініціатива міської влади, реалізована ще у 2006 році. У Тернополі створено соціальний реєстр всіх, кому бракує елементарних засобів і грошей на проживання: не вистачає власних доходів на сплату комунальних послуг (газ, світло, тепло тощо), продуктів споживчого кошику, товарів першої необхідності тощо. Кожного року з міського бюджету виділяються кошти на виплату допомоги категоріям населення, які входять у даний реєстр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...