• Головна
  • Сергія Надала висунули кандидатом на посаду Президента Асоціації міст України
12:50, 23 грудня 2015 р.

Сергія Надала висунули кандидатом на посаду Президента Асоціації міст України

В Тернополі відбулося перше засідання Асоціації міст України за участі міських голів.

На засіданні були присутніми представники всіх міст та селищ Тернопільщини та міські голови Хмельницького Олександр Симчишин та Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Учасники засідання говорили про децентралізацію, та про можливі податкові та бюджетні зміни заплановані урядом.

Крім цього учасники обрали кандидата на посаду Президента Асоціації міст України. Ним став міський голова Тернополя Сергій Надал. 22 січня в Києві відбудуться чергові збори, де й оберуть нового Президента Асоціації.

Міські голови Івано-Франківського та Хмельницького наголошують, що будуть підтримувати кандидатуру Сергія Надала на посаду Президента АМУ. Також вони зазначають, що міста будуть тісно співпрацювати у напрямку вирішення актуальних питань та обміну досвідом.

– Позиції, які надані Урядом, взагалі передбачають підміну самого питання місцевого самоврядування і повернення десь на 20 років назад. Перше – не вирішене питання за пільгове перевезення в автобусах і тролейбусах. Таке саме стосується діяльності лікувальних установ. Бажання уряду забрати лікувальні установи з міст обласного значення і передати їх на область, це означає, що ці лікарні будуть закриті через півроку, вони будуть без фінансування. Через півроку тернополяни прийдуть до міського голови з проблемою, що їм неналежно надають медичну допомогу і їм буде дуже важко пояснити, що уряд прийняв якесь немудре рішення, – розпові міський голова Тернополя Сергій Надал в ефірі каналу ТВ-4.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...