• Головна
  • На Тернопільщині тиждень закінчився трьома ДТП
18:00, 26 грудня 2015 р.

На Тернопільщині тиждень закінчився трьома ДТП

Про дорожньо-транспортну пригоду з потерпілими 25 грудня об 11:10 в Залiщицьке відділення поліції повідомив житель села Поділля.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Інформація підтвердилася – між селами Товсте та Поділля, на автодорозі Бучач-Товсте, водій автомобіля “ВАЗ 2107″ виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся із автівікою “Форд-Транзит”.

Внаслідок удару водій “Форду” отримав закриту травму грудної клітки. Чоловіка не госпіталізовували. Власника “Жигулів” із вивихом стегнової кістки доправили в Чортківську райлікарню.

Ще одну аварію з потерпілими зареєстрували поліцейські у Тернопільському районі.

В селі Лучка водій автомобіля “УАЗ 3909″ на автодорозі місцевого значення “Лучка-Настасів” не вибрав безпечної швидкості та з’їхав у кювет. Там автівка перекинулася.

Внаслідок ДТП двох пасажирів із забоями та переломами доправили до лікарні.

Два “Рено” зіткнулися на Шумщині. На автодорозі Шумськ-Кременець водій автомобіля “Рено Сандеро” під час обгону виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся з “Рено-Кліо”.

З переломом гомілки до Шумської лікарні потрапив водій “Рено-Кліо”, а інший кермувальник лікуватиме вивих суглобу.

По усіх ДТП триває слідство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #ДТП

Коментарі

ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
"ТЦК прийдуть у ці місця з перевірками по чоловіків, 5 категорій втратить бронювання": мобілізація з 1 липня, повістки і ЗСУ
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
"Електроенергія почне коштувавти з 1 вересня стільки": кому з простих українців доведеться платити більше за світло?
Оголошення
live comments feed...