
13:00, 28 грудня 2015 р.
У Тернополі водій "Мерседесу" збив перехожого на пішохідному переході
Дорожньо-транспортна пригода трапилася у суботу, 26 грудня, на проспекті Злуки. Повідомлення про аварію надійшло телефоном від мешканця Збаражчини.
На місце події виїхала слідчо-оперативна група. За попередньою інформацією, водій автомобіля "Мерседес" збив перехожого на нерегульованому пішохідному переході. Потерпілий - житель Теребовлянського району, 1996 року народження. Його із забоями ліктьового суглобу та плеча, а також із струсом головного мозку бригада швидкої доправила до лікарні.
Подія внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 286 частина 1 ККУ - порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.
Триває слідство.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:40, 9 травня
11:55, Вчора
12:04, 2 травня
11:55, Вчора
15:55, 1 травня
live comments feed...