• Головна
  • У Тернополі відбулися змагання з фігурного водіння велосипеда
21:00, 28 грудня 2015 р.

У Тернополі відбулися змагання з фігурного водіння велосипеда

Змагання з фігурного водіння велосипеда проводять вже другий рік поспіль для гуртківців обласного центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій.

СЕРГІЙ БРИЧКО, методист обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту  та екскурсій учнівської молоді: «Це основи велосипедного туризму. Зараз ми культивуємо велосипедний туризм в нашому центрі. І безумовно зараз багато зацікавлених. У велотуризмі наші велосипедисти у мандрівках своїх не завжди їздять по дорогах, шосейках. Вони в більшості їздять якраз по пересічені місцевості і там різні перешкоди, які треба подолати. І тому елемент водіння, вот іменно це, для подолання  перешкод в мандрівці».

Учасники змагань з фігурного веловодіння демонстрували свої вміння та  техніку як індивідуальну, так і командну. Після чого журі визначало переможців у кожній віковій категорії, передає ІНТБ

СЕРГІЙ БРИЧКО, методист обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту  та екскурсій учнівської молоді: «Діти у нас трьох вікових груп. В  нас діти молодшої групи: це 5 – 6 класи, діти середнього віку: 7 – 8 класи, і діти старших класів: 9 – 11 класи».

Під час змагань діти проходили кілька ускладнених дистанцій.

СОФІЯ ОСАДКО, учасниця змагань: «Водіння велосипеда з різними перешкодами: вісімка, ущелина, ворота, змійка, колія і стоп лінія».

Софійка розповідає, до  змагань готувалася. Пригадує, в дитинстві не раз падала з велосипеда, але тепер впевненості та вмінь їй не бракує.

СОФІЯ ОСАДКО, учасниця змагань: «Спочатку в мене був триколісний велосипед, потім в сім років я вже пересіла на двоколісний, потім на кращий і вже на цей велосипед».

Не полінувалася встати вранці у перший день канікул, аби покататися на велосипеді, й інша учасниця змагань. Діана зізнається, протягом року наполегливо тренувалася, щоб вибороти призове місце.

ДІАНА ГЕВКО, учасниця змагання: «В парку тренувалася. Брала велосипед і каталася, і пробувала вісімку, і такі самі ми з тренером робили».

 Організатори хочуть такі змагання зробити більш масовими та традиційними. В планах на майбутнє – проведення відкритих чемпіонатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #змагання з фігурного водіння велосипеда
Оголошення
live comments feed...