• Головна
  • На Тернопільщині внаслідок ДТП жінка на інвалідному візку потрапила до лікарні
14:15, 29 грудня 2015 р.

На Тернопільщині внаслідок ДТП жінка на інвалідному візку потрапила до лікарні

Аварія трапилася у понеділок, 28 грудня, на Кременеччині. За словами начальника Кременецького відділу поліції Володимира Галевича, повідомлення про те, що після ДТП до лікарні потрапила жителька Почаєва, 1953 року народження, надійшло від фельдшера швидкої допомоги.

Потерпілу, яка рухалася узбіччям дороги на інвалідному візку, збив водій автомобіля “ВАЗ-2109″. Після цього він намагався покинути місце пригоди. Але це йому не вдалося.

Кременецький екіпаж інспекторів по охороні дорожнього руху, який проїжджав в цей момент неподалік аварії, наздогнав втікача. Після проведення медосвідчення стало відомо, що водій легківки перебував у стані алкогольного сп’яніння середнього ступеня.

Потерпілу після надання меддопомоги відпустили, а водій відповідатиме перед законом за статтею 286 частина 1 – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #ДТП #жінка на інвалідному візку

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК опиниться з перевірками у закладах, аби знайти 2 категорії чоловіків": їх чекають повістки і мобілізація до осені
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
"Пенсії радикально перерахують, в Україні наближається сюрприз для літніх": коли чекати на зростання і збільшення?
Це не Дубай - це Тернопіль: центральними вулицями катається жовтий Urus за ціною квартири в Києві (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...