• Головна
  • У Тернополі школярам розповідають про застосування зброї,
10:00, 31 грудня 2015 р.

У Тернополі школярам розповідають про застосування зброї,

Тернопільським школярам розповідають про застосування зброї, культуру поведінки і використання, а також можливі ризики. Представники вишколу «Захисти свій дім» проводять інформаційну роботу і встигли побували у всіх навчальних закладах міста.

«Вдалося організувати чимало проектів, які спрямовані на підвищення інформованості населення про способи захисту і дії в екстримальних ситуаціях. У тому числі, частина проектів спрямували на учнівську молодь: дисципліну, допризовну підготовку. Ми би хотіли додати ці дисципліни у практичні аспекти, щоб люди з досвідом, які перебували у гарячих точках, ділилися знаннями, які не прочитаєш у книжках», – розповів Тернополю заступник міського голови Леонід Бицюра.

Продуктивною є співпраця з Миколою Більчуком – автором і координатором проекту «Дике поле», вишколом «Захисти свій дім». У його рамках інструктори військово-патріотичного вишколу «Захисти свій дім» намагаються усім охочим проявити культуру поводження з вогнепальною зброєю.

«Ми б хотіли повністю переглянути методику подання матеріалів не тільки у місті, а й дати свої пропозиції на всю Україну. Деякі уроки уже пройшли у школі допризовної підготовки. Дуже добре сприймаються дітьми, коли вони бачать не просто зі стендів та у книжках той арсенал захисту і нападу, який використовувався і в зоні АТО. Наше завдання – поширення інформації і створення системи відповідальності людей, бо не всі усвідомлюють, особливо ті, хто мають на руках зброю чи вибухівку, рівень відповідальності і загрози, яку несе таке спорядження. Більша проінформованість дозволяє людям більш свідомо підходити до таких речей», – зазначив Леонід Бицюра.

За його словами, світова практика показує, що більша інформація про зброю і поведінку з нею, правильне застосування, дозволяють зменшити рівень злочинів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #зброя #школярі
ТОП новини
"Масштабна гроза заллє відразу кілька областей, українців сповістили про шалені опади": синоптики про погоду вже завтра
Очільник Тернопільської ОДА відреагував на інформацію в мережах стосовно вибухів в Тернопільській області
"Страшна гроза, сильний вітер і шалений град сунуть прямо у ці три області": синоптики попередили про погану погоду
"Крижана гроза заполонить цілі області, потоки води несуть холод і зміни": синоптики про погоду на весь серпень
Оголошення
live comments feed...