• Головна
  • У Тернополі організовують Перший парафіяльний фестиваль колядок
19:00, 31 грудня 2015 р.

У Тернополі організовують Перший парафіяльний фестиваль колядок

У Тернополі організовують Перший парафіяльний фестиваль колядок «Возвеселімся всі разом нині». Взяти участь запрошують хори, творчі ансамблі та колективи. Учасники презентуватимуть колядки акапельно або з супроводом 16 січня о 14:00 годині. Кращих обиратимуть за рівнем майстерності, аранжуванням та зовнішнім виглядом.

Ініціювали фестиваль чин братів менших (францисканців) східного обряду у Тернополі, щоб відродити українські релігійні та народні традиції, пише Тернопіль.

«Фестиваль ініціював наш отець Юстиніан – ігумен церкви святого апостола Петра. У нашій церкві є велика різдвяна шопка, яка відома на всю Україну. Хотіли, щоб біля цієї шопки відбувалися постійно дійства. З цією метою і було організовано фестиваль. Також хочемо виявити на якому мистецькому рівні знаходяться церковні хори, які у нас хори є в Тернополі, у якій церкві, на що претендують. Чи є хори, які співають примітивні твори, чи є які солідніше трошки. Років 50-70-100 назад маємо видатних композиторів церковних, які були здатні до такого високого рівня писати, навчати хори, навіть сільські, то тепер, на жаль, усе «міліє». Навіть, самі священики не хочуть тримати той високий рівень. Це я знаю, є у греко-католицьких церквах, бо у православних, скажімо «співочу рамку» тримають!», – поділилася регент хору «Осанна» Ольга Коневич.

Для участі у фестивалі необхідно заповнити електронну заявку та надіслати її за адресою:[email protected]. Детальніше за телефоном: 097 055 16 46.

Фестиваль відбуватиметься у церкві святого апостола Павла за адресою: місто Тернопіль, вул. Володимира Великого 1А.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #фестиваль колядок
Останні новини
Оголошення
live comments feed...