
12:15, 7 січня 2016 р.
У Тернополі через несправний котел троє дітей отруїлися чадним газом
Два випадки отруєння чадним газом зареєстровано за минулу добу у м. Тернопіль
О 18:40 в Тернопільську обласну комунальну дитячу клінічну лікарню з діагнозом «Отруєння чадним газом» шпиталізовано двох малолітніх жителів м. Тернополя 2004 та 2013 років народження та о 23:00 в той самий лікувальний заклад доставлено малолітнього жителя обласного центру 2003 року народження
Причина отруєння в обох випадках – несправність газового котла
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:37, 23 червня
10:31, 13 червня
11:19, 18 червня
11:37, 23 червня
18:05, 20 червня
